شما کدام نوع کیف پول چرمی را انتخاب می کنید؟

اگر تا حالا نمی دانستید که چگونه چرم طبیعی و مصنوعی را تشخیص دهید با ما همراه باشید:

برای ساخت چرم از لایه مرکزی پوست حیوان استفاده می‌شود از پوست حیواناتی مانند گاو گوسفند بز و اسب و خزندگانی مانند مار و مارمولک و تمساح و پرندگانی مانند شتر مرغ در ساخت چرم استفاده میشود .
بعضی از افراد علاقه به خرید وسایل چرم مانند کیف چرم طبیعی کفش کمربند و… دارند پس ابتدا بهتر راه ها و روش های تشخیص چرم اصلی از چرم تقلبی را بدانیم چرم اصلی قابلیت ارتجاعی شکل پذیری و انعطاف دارد پس به راحتی میتوان ان را تا کرد اگر به راحتی تا نشود و خشک باشد ان چرم تقلبی و مصنوعی است چرم طبیعی بوی خاصی میدهد.
پس با بو کردن هم میتوان چرم اصل را از تقلبی تشخیص داد اگر شعله فندک را زیر چرم طبیعی بگیریم نیمه سوخته میشود ولی اگر شعله اتش را زیر چرم مصنوعی بگیریم کاملا میسوزد و بوی پلاستیک سوخته میدهد .بعد از خرید چرم باید به روش های درستی از ان نگهداری کرد که به بررسی انها میپردازیم مرتب باید چرم را تمییز کرد زیرا گرد وغبار میتواند درون چرم نفوذ پیدا کند و ان را پوسته پوسته کند چرم ر ا بهتر است در یک فضای بسته مانند کمد بسته نگهداری کنیم زیرا هوا باعث خشک شدن سطح چرم و پوست اندازی ان میشود بهتر است چرم را همیشه مرطوب نگه داریم و ان را واکس بزنیم .

چرا داشتن کیف پول چرم شیک اهمیت دارد؟

آیا تا کنون ثانیه ای به این موضوع فکر کرده اید؟

آیا نشنیده اید که می گویند ظاهر هر فرد نشانه شخصیت اوست؟

مگر ظاهر چیزی غیر از لباس و کفشی است که بر تن دارید و یا کیفی است که در دست می گیرید؟

بنابراین به ظاهر خود اهمیت دهید و در اولین فرصت مناسب سعی کنید یک کیف پول چرم شیک برای خود بخرید.

ویدیو فوق العاده برای تشخیص چرم طبیعی و مصنوعی پیشنهاد می کنیم

فاکتورهای مهم در انتخاب کیف پول چرم طبیعی

1- ماندگاری بالا به خاطر کیفیت ماده اولیه (چرم)

2- قیمت بالا متناسب با کیفیت چرم

3- شیک بودن کیف به دلیل مرغوبیت چرم

اما چرا کیف پول چرم مصنوعی به بازار آمد و از آن استقبال می شود؟

1- قیمت مناسب برای همه اقشار جامعه

2- کیفیت معمولی و متوسط

3- تنوع بالای رنگ، مدل و طرح

کیف پول چرم انواع مختلفی دارد که به توضیح هر کدام می پردازیم:

به دلیل وجود افرادی با سلیقه های مختلف، کیف پول چرم انواع گوناگونی دارد تا هر شخص بتواند در میان تنوع بالا، کیف پول چرم دلخواه خود را شناسایی کرده و خرید نماید. از انواع کیف پول های چرم متداول می توان به موارد زیر اشاره نمود.

1- جیبی 2- کتی 3- دو لت 4- سه لت

کیف پول چرم جیبی

در میان انواع کیف های چرمی مردانه، کوچکترین سایز و ابعاد به کیف پول چرم جیبی اختصاص دارد. معمولا کیف پول چرم جیبی یک مکان برای قرار دادن اسکناس و تعداد 2 الی 4 جای کارت اعتباری دارد. این کیف پول به دلیل آنکه در جیب شلوارهای مردانه قرار می گیرد بایستی حتما نازک و باریک بوده و حجیم نباشد.

کیف پول چرم کتی

لفظ کیف پول چرم کتی معمولا برای کیف پول های مستطیل شکل مردانه بکار می رود و با نام کیف پول چرم پالتویی نیز شناخته می شود. اکثر کیف پول های کتی مردانه دو لت هستند و در قسمت داخلی خود تعداد نسبتا بالایی مکان برای قرار دادن کارت های اعتباری دارند. همانند کیف پول چرم جیبی، کیف پول چرم کتی نیز بایستی باریک و ظریف بوده و حتی الامکان بایستی از قرار دادن وسایل زیاد در آن خودداری کرد.

کیف پول چرم دو لت

کسانی که به کیف های باریک علاقه مند اند معمولا به سراغ کیف پول چرم دو لت می روند. این نوع از کیف های چرمی هم برای بانوان و هم برای آقایان قابل استفاده است و به اندازه کافی جا برای قرار دادن وجه نقد و کارت اعتباری در آن وجود دارد. فقط باید توجه نمود که کیف پول های چرم دو لت زنانه معمولا یک زیپ کوچک نیز دارند که می شود پول خرد، فلش و ملزومات کوچک را در داخل آن تعبیه نمود.

کیف پول چرم سه لت

اکثر بانوانی که می خواهند ملزومات زیادی را در داخل کیف پول شان قرار دهند و همه آنها را یکجا به همراه داشته باشند معمولا به سراغ انواع کیف پول چرم سه لت می روند. در داخل کیف پول های چرمی سه لت علاوه بر پول و کارت، موبایل و سایر اقلام نیز قابل تعبیه است و می شود از آن به عنوان یک کیف جادار یاد کرد. به طور کل می توان کیف پول چرم سه لت را محبوبترین کیف پول زنانه دانست که به طرق مختلف از طریق مراکز حقیقی و اینترنتی قابل خریداری می باشد.

کدام چرم برای کیف پول مناسب است؟

در رابطه با چرم مناسب کیف پول می توان گفت که با انواع چرم های طبیعی اعم از بزی، گاوی و شتری می شود کیف پول زنانه و مردانه را دوخت و هیچ محدودیتی در انتخاب نوع چرم وجود ندارد ولی چیزی که در بازار متداول و مرسوم است این است که اکثرا کیف پول های زنانه با چرم بزی و کیف پول های مردانه با چرم گاوی دوخته می شوند و یکسری از برندها هم هستند که با چرم های زیبای شتری کیف پول تولید می کنند که اتفاقا مورد استقبال مشتریان نیز قرار گرفته است.

رنگ مناسب برای کیف پول چرم چیست؟

یک نوع دسته بندی دیگر هم وجود دارد که در رنگ چرم تاثیرگذار است؛ کیف چرم دست دوز و کیف چرم چرخ دوز. به طور کلی کیف پول چرم دوخته شده با چرخ، تنوع رنگ چندان زیادی ندارد درحالیکه کیف های چرم دست دوز چون سفارشی دوخته می شوند از تنوع رنگی بالاتری برخوردار هستند. لذا اگر رنگ کیف پول برایتان مهم است این نکته را قبل از تهیه و خرید مد نظر داشته باشید.

رنگ کیف پول های چرمی مردانه معمولا رنگ های تیره و خنثی است درحالیکه برای زنان و بانوان هیچگونه محدودیتی به لحاظ رنگ کیف پول وجود ندارد.

امتیاز شما به این مطلب چند ستاره است؟
امتیاز شما به این مطلب
محصولات مرتبط